Alchemy Craft: Sihirli İksir Pişirme Oyunları

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.10 GB
  • Version 1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Fat Lion Games
Büyülü bir mobil oyun oynamak isterseniz Alchemy Craft mobil oyununa sahip olabilirsiniz.

Alchemy Craft mobil oyununda büyülü bir dünyanın içerisine girecek ve eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Kendi iksirinizi nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? Simya laboratuarı hazırlamak, biraz iksir üretmek ve bunları bir araya getirmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Siz daha ne duruyorsunuz? Alchemy Craft mobil oyununu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

En yeni yemek oyunları arasında bir cadı olmana izin veren bir oyun. Bloklu küp fantazi ormanında bir yerlerdeki peri mutfağında bir pişirme şefi olarak görev alacaksınız. Craftlama ve inşaat maceranız bilinmez bir yerlerdeki fantezi ormanında başlıyor. Eski bir büyücü çırağı şimdi cadılığa terfi ediyor. Kendi evinizi tasarlamalı ve inşa etmelisiniz.

Craftlama ve inşa etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Tatlı bir cadı kulübesi kurun ve küçük simya laboratuvarının çalışması için gereken sandalyeler, masalar ve tüm simya araçlarıyla içini donatın. Otlar ve diğer kaynakları toplamak için keşif moduna girin. Eski madenden gelen gümüş cevheri ve büyük bir kudretle sihirli iksir yapar. Şimdiye kadar bulunan en zehirli zehri hazırlamak için mandragora'yı bulun.

Alchemy Craft: Sihirli İksir Pişirme Oyunları indir